SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Pokaler 15307381
nr 1530 7381
Pokaler
2 st, silver. Höjd: 11-14 cm, Vikt: ca 200 g
Kondition: 1 graverad slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:13:02
800 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.